601974-2026 - Ergebnis
Polen – Mechanische Ersatzteile für Militärfahrzeuge – DOSTAWA – ZAKUP CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO POJAZDÓW BOJOWYCH KTO ROSOMAK
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA – ZAKUP CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO POJAZDÓW BOJOWYCH KTO ROSOMAK
BeschreibungSzczegółowy opis zamówienia, wymagania do niego oraz warunki realizacji zamówienia zostaną określone w SWZ która zostanie przekazana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Vorherige Bekanntmachung313466-2026
Interne KennungTECH/108/OiB/AK/2026
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35421000 Mechanische Ersatzteile für Militärfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelDOSTAWA – ZAKUP CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO POJAZDÓW BOJOWYCH KTO ROSOMAK, nr sprawy: TECH/108/OiB/AK/2026
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający informuje, iż przewiduje korzystanie z zamówień opcjonalnych zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy, która zostanie przekazana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert. Podstawą uruchomienia zamówienia w zakresie prawa opcji będą potrzeby komórek zaopatrywanych oraz zagwarantowane środki finansowe. Skorzystanie z prawa opcji jest uprawnieniem a nie obowiązkiem Zamawiającego, wobec czego Zamawiający zastrzega sobie prawo nie składania zamówień w tym zakresie.