See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy złomu ołowiu zanieczyszczonego o zawartości Pb min. 92%
Beschreibung: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia są dostawy złomu ołowiu zanieczyszczonego o zawartości Pb min. 92%. Zamówienie obejmuje dostawę w ilości około 600 Mg, średniomiesięcznie około 50 Mg. Parametry fizykochemiczne przedmiotu zamówienia: • złom ołowiu metaliczny, • kable, otuliny, przewody, osłony o długości do 2m i średnicy 5cm; • zwoje o średnicy 1m; • granulat o średnicy maksymalnej 20 cm; • kawałki o średnicy maksymalnej 20 cm. Zanieczyszczenie materiałem obcym nie może przekroczyć 3%. Przedmiot zamówienia (surowiec ołowionośny) musi być wolny od skażeń radioaktywnych. Niedopuszczalna jest obecność sztucznych radionuklidów (izotopów pochodzenia antropogenicznego). Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania bezpieczeństwa radiologicznego określone w ustawie Prawo atomowe Dz.U. 2001 Nr 3 poz. 18. Zawartość naturalnych i sztucznych radionuklidów w surowcu nie może powodować przekroczenia dawek granicznych promieniowania jonizującego dla pracowników i ludności oraz nie może kwalifikować surowca jako odpadu promieniotwórczego w rozumieniu obowiązujących przepisów. Procentowa zawartość poniższych pierwiastków w dostarczanym materiale nie może być większa niż: • Bizmut (Bi) – 0,020% • Arsen (As) – 0,09% • Srebro (Ag) – 0,0040% Szczegółowy opis zawiera SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 505193-2026
Interne Kennung: ZP/L/32/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14712000 Blei
5. Los
Los: LOT-0001