See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava medicinske opreme za potrebe Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo
Beschreibung: Nabava medicinske opreme za potrebe Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo. Nabava se provodi u okviru Projekta obnove nakon potresa i jačanja pripravnosti javnog zdravstva, temeljemUgovora o zajmu između Republike Hrvatske i Međunarodne banke za obnovu i razvoj br. 9127-HR (broj iz plananabave projekta: HR-MOH-502541-GO-RFB).
Interne Kennung: 90/26-OP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kardiološka dijagnostička i interventna oprema
Beschreibung: Nabava kardiološke dijagnostičke i interventne opreme
Interne Kennung: 90/26-OP-1
Los: LOT-0002
Titel: Neurološka oprema
Beschreibung: Neurološka oprema
Interne Kennung: 90/26-OP-2
Los: LOT-0003
Titel: Audiološka oprema
Beschreibung: Audiološka oprema
Interne Kennung: 90/26-OP-3
Los: LOT-0004
Titel: Oftalmološka oprema
Beschreibung: Oftalmološka oprema
Interne Kennung: 90/26-OP-4
Los: LOT-0005
Titel: Radiološka dijagnostička oprema
Beschreibung: Radiološka dijagnostička oprema
Interne Kennung: 90/26-OP-5
Los: LOT-0006
Titel: Antropometrijski uređaji
Beschreibung: Antropometrijski uređaji
Interne Kennung: 90/26-OP-6
Los: LOT-0007
Titel: Ostala medicinska oprema
Beschreibung: Ostala medicinska oprema
Interne Kennung: 90/26-OP-7
Los: LOT-0008
Titel: Kardiovaskularni UZV uređaj
Beschreibung: Nabava kardiovaskularnog UZV uređaja
Interne Kennung: 90/26-OP-8