2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur externe projectgroep aanpak werkvoorraad Veilig thuis Noord-Holland Noord
Beschreibung: inzet externe projectgroep in de aanpak van de werkvoorraad vervolgdiensten (Voorwaarden & Vervolg en Onderzoek) en werkvoorraad monitoring 150-220 dossiers
Interne Kennung: vervolg2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gezien de omvang van de opdracht wordt de openbare Europese procedure gevolgd prijs en kwaliteit
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75130000 Unterstützende Dienste für die öffentliche Verwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Indien na het wegwerken van 220 dossiers er nog een wachtlijst bestaat wordt de overeenkomst verlengd.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: vervolg2026
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 75130000 Supporting services for the government
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: