602003-2026 - Wettbewerb
Polen – Lehrmittel – Zakup wraz z dostawą dwóch trenażerów procedury histerotomii ratunkowej.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wraz z dostawą dwóch trenażerów procedury histerotomii ratunkowej.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch fabrycznie nowych, jednakowych, nieużywanych, kompletnych, wolnych od wad fizycznych i prawnych trenażerów procedury histerotomii ratunkowej wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, montażem (jeżeli dotyczy) oraz uruchomieniem z wykazaniem poprawności działania wszystkich funkcji przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje również przeprowadzenie instruktażu/szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego w siedzibie przy ul. Księżycowej 5 w Warszawie. Trenażery muszą umożliwiać przeprowadzenie szkolenia praktycznego z zakresu histerotomii ratunkowej w sytuacjach zatrzymania krążenia u ciężarnej lub bezpośredniego zagrożenia życia matki i płodu, umożliwiając ćwiczenie techniki zabiegu, a także naukę współpracy i kontrolowania sytuacji przez zespół medyczny w warunkach odpowiadających rzeczywistym scenariuszom klinicznym. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia). Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungNr sprawy: ZP/8/VIII/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup wraz z dostawą dwóch trenażerów procedury histerotomii ratunkowej