See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NL-Petten: Preventief en correctief onderhoud van luchtbehandelingskasten van het GCO Petten, alsmede éénmalig herstel volgens bevindingenlijst
Beschreibung: De luchtbehandelingskasten in de gebouwen van het GCO te Petten hebben jaarlijks preventief onderhoud nodig. Daarbij is het nodig mogelijke reparaties af te dekken in het geval van storingen. Tevens dienen herstelacties, conform een bevindingenlijst, éénmalig uitgevoerd te worden.
Vorherige Bekanntmachung: 265769-2026
Interne Kennung: EC-JRC/PTT/2026/OP/0227
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50712000 Reparatur und Wartung von mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen, 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Optionen:
Beschreibung der Optionen: op voorwaarde dat zij in overeenstemming zijn met het basisproject, kunnen nieuwe diensten of werken bestaande in de herhaling van soortgelijke diensten of werken tot 50 % van de oorspronkelijke opdracht aan de oorspronkelijke contractant worden toevertrouwd via een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging van een opdracht.