2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bränslepellets 2026
Beschreibung: Upphandling av bränslepellets
Interne Kennung: 26/2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09111400 Brennstoffe auf Holzbasis
5. Los
Los: LOT-0000
602024-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Träbränslen – Bränslepellets 2026
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBränslepellets 2026
Intern identifierare26/2
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 09111400 Träbränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000