2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ēdināšanas pakalpojumu sniegšana VRS RIP AĀIC “Mucenieki” (4 gadus)
Beschreibung: Ēdināšanas pakalpojumu sniegšana VRS RIP AĀIC “Mucenieki” (4 gadus)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste