See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i aparatury medycznej - OLiOC
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu i aparatury medycznej. 2. Zamówienie jest realizowane w ramach Programu „Realizacja Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025/2026 – Obszar II: Zabezpieczenie logistyczne i zapewnienie ciągłości dostaw i zapewnienie ciągłości dostaw, zwanego dalej „zadaniem”/ Działanie nr 1 oraz 3-11 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ tj. w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej Opisem wymaganych parametrów technicznych lub „OWPT”, który stanowi jej integralną część. 4. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 5. Przedmiot zamówienia został podzielony na 10 części. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 7. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. 8. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 257 ustawy Pzp może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane.
Interne Kennung: DZP/DAM/41/2026 OLiOC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Główne aspekty procedury zostały zawarte w SWZ oraz w załącznikach, które stanowią jej integralną część.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Mobilne stanowisko do znieczulenia,
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu i aparatury medycznej: część nr 1 - mobilne stanowisko do znieczulenia. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ tj. w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej Opisem wymaganych parametrów technicznych lub „OWPT”, który stanowi jej integralną część. 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Interne Kennung: część nr 1
Los: LOT-0003
Titel: Aparat do znieczulenia,
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu i aparatury medycznej: część nr 2 - aparat do znieczulenia. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ tj. w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej Opisem wymaganych parametrów technicznych lub „OWPT”, który stanowi jej integralną część. 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Interne Kennung: część nr 2
Los: LOT-0004
Titel: Pompy infuzyjne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu i aparatury medycznej: część nr 3 - pompy infuzyjne. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ tj. w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej Opisem wymaganych parametrów technicznych lub „OWPT”, który stanowi jej integralną część. 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0005
Titel: Ssak chirurgiczny,
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu i aparatury medycznej: część nr 4 - ssak chirurgiczny,. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ tj. w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej Opisem wymaganych parametrów technicznych lub „OWPT”, który stanowi jej integralną część. 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0006
Titel: Zestaw narzędzi chirurgicznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu i aparatury medycznej: część nr 5 - zestaw narzędzi chirurgicznych. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ tj. w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej Opisem wymaganych parametrów technicznych lub „OWPT”, który stanowi jej integralną część. 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0007
Titel: Stanowisko opatrunkowo-zabiegowe.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu i aparatury medycznej: część nr 6 - stanowisko opatrunkowo-zabiegowe. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ tj. w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej Opisem wymaganych parametrów technicznych lub „OWPT”, który stanowi jej integralną część. 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0008
Titel: Stolik do instrumentarium Mayo
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu i aparatury medycznej: część nr 7 - stolik do instrumentarium Mayo. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ tj. w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej Opisem wymaganych parametrów technicznych lub „OWPT”, który stanowi jej integralną część. 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0009
Titel: Stolik do instrumentarium 2 półkowy,
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu i aparatury medycznej: część nr 8 - stolik do instrumentarium 2 półkowy. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ tj. w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej Opisem wymaganych parametrów technicznych lub „OWPT”, który stanowi jej integralną część. 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0010
Titel: Stolik do instrumentarium 1 półkowy,
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu i aparatury medycznej: część nr 9 - stolik do instrumentarium 1 półkowy. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ tj. w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej Opisem wymaganych parametrów technicznych lub „OWPT”, który stanowi jej integralną część. 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0011
Titel: Wózek transportowy czysty/brudny - zestaw
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu i aparatury medycznej: część nr 10 - wózek transportowy czysty/brudny - zestaw. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ tj. w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej Opisem wymaganych parametrów technicznych lub „OWPT”, który stanowi jej integralną część. 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 10