2. Verfahren
Verfahren
Titel: NKP, SZ Kratochvíle – modernizace a snížení energetické náročnosti čp. 9
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení modernizace a snížení energetické náročnosti provozního objektu čp. 9 s bytem kastelána, který je součástí areálu státního zámku Kratochvíle – rozsah prací vychází z projektové dokumentace. Jedná se o opravy a stavební úpravy bytu a části objektu na parc. č. 2711 v k.ú. Netolice, včetně oprav, úprav a doplnění připojení objektu na stávající areálové sítě. Modernizaci vyžaduje technické zařízení budovy, které je v současné době v nevyhovujícím stavu. Stavební úpravy se týkají především: • střech včetně vikýřů, krovů a komínů (výměna střešní krytiny “prejz malý“, lokální protézování krovu, nové laťování, oprava komínových těles, Cu oplechování, výměna žlabů a dešťových svodů, instalace nové bleskosvodové soustavy, která v současné době úplně chybí); • stropů (oprava stropní konstrukce s nově realizovanou celoplošnou tepelnou izolací); • podlah (provedení „iglú“ odvětrávacího systému s hydroizolací a podlahovým vytápěním); • interiéru bytu vč. menších dispozičních úprav bytu; • výplní otvorů (repase okenních výplní a osazení jednoho nového okna, výměna dveřních výplní napadených červotočem); • technické zařízení budovy (provedení vytápění bytu a ohřevu teplé užitkové vody prostřednictvím tepelného čerpadla typu vzduch – voda, nových rozvodů elektroinstalací + led osvětlení i nových rozvodů kanalizace a vody). Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován projektovou dokumentací v příloze č. 4 a v soupisech stavebních prací, dodávek a služeb vč. výkazu výměr v příloze č. 5 této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 25430144
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45261910 Dachreparatur, 45212300 Bauarbeiten für Kunst- und Kulturgebäude, 45312311 Installation von Blitzableitern
5. Los
Los: LOT-0001