2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup elektronických poukázek na stravování zaměstnanců
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění stravovacích poukázek v elektronické podobě pro cca 3640 zaměstnanců zadavatele v celé České republice (dále jen „Zaměstnanci“). Zaměstnanci budou mít elektronické poukázky (po jejich připsání dodavatelem) k dispozici na plastových kartách s přiděleným identifikačním číslem (dále jen „Karta“). Karty budou Zaměstnancům sloužit k provádění kontaktních a/nebo bezkontaktních úhrad ceny za stravovací služby (ve smyslu § 236 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů) prostřednictvím platebních terminálů na akceptačních místech v provozovnách smluvních partnerů zajištěných dodavatelem.
Vorherige Bekanntmachung: 10176-2022
Interne Kennung: 2100408
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30199770 Essensgutscheine
5. Los
Los: LOT-0001