602098-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Holzfällung – Servicii de exploatare ML si transport busteni lemn fasonat pentru anul 2026 - OS Nera - D.S. Caras-Severin
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de exploatare ML si transport busteni lemn fasonat pentru anul 2026 - OS Nera - D.S. Caras-Severin
Beschreibung: Conform caiet de sarcini Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 10 zile AC va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare, in a 7-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 8913/1/19.08.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211100 Holzfällung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: P27 - OS Nera
Beschreibung: conform documentatie de atribuire
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: P29 - OS Nera
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: P34 - OS Nera
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: P24 - OS Nera
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: P28 - OS Nera
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: P31 - OS Nera
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: P26 - OS Nera
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: P11 - OS Nera
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: P32 - OS Nera
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: P12 - OS Nera
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: P7 - OS Nera
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: P14 - OS Nera
Interne Kennung: 12