See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MODERNIZACJA TECHNICZNA ORAZ POZYSKANIE USŁUGI WSPARCIA SERWISOWEGO DLA SYSTEMU MONITOROWANIA RUCHU I WYDAJNOŚCI SIECI I APLIKACJI
Beschreibung: MODERNIZACJA TECHNICZNA ORAZ POZYSKANIE USŁUGI WSPARCIA SERWISOWEGO DLA SYSTEMU MONITOROWANIA RUCHU I WYDAJNOŚCI SIECI I APLIKACJI
Interne Kennung: 2814.41.2026.AC
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Dokumenty zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja techniczna istniejącego systemu monitorowania ruchu i wydajności sieci i aplikacji
Beschreibung: Modernizacja techniczna istniejącego systemu monitorowania ruchu i wydajności sieci i aplikacji
Interne Kennung: 2814.41.2026.AC Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Pozyskanie usługi wsparcia serwisowego dla oprogramowania użytkowanego w ramach systemu monitorowania ruchu i wydajności sieci i aplikacji
Beschreibung: Pozyskanie usługi wsparcia serwisowego dla oprogramowania użytkowanego w ramach systemu monitorowania ruchu i wydajności sieci i aplikacji
Interne Kennung: 2814.41.2026.AC Część nr 2