2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa regałów jezdnych i stacjonarnych do budynku Sądu Rejonowego w Płocku
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa regałów jezdnych i stacjonarnych do budynku Sądu Rejonowego w Płocku przy ul. 8 Pułku Artylerii Lekkiej 6 wraz z ich montażem oraz zapewnieniem minimalnego okresu gwarancji wynoszącego 24 miesiące. Wykonawca może zaoferować dłuższy termin gwarancji, za co otrzyma dodatkowe punkty w kryterium wyboru oferty najkorzystniejszej „Okres gwarancji”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ 2. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z postanowieniami wzoru umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: OG.262.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 w zw. z art. 138 ust. 1 i 63 ust. 1 ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert nie krótszy niż 30 dni jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, a oferta składana jest pod rygorem nieważności w formie elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39131100 Archivregale
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: OG.262.11.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
Additional classification (cpv): 39131100 Archive shelving
5. Lot
Lot: LOT-0001