2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meubilair - Stichting AnnoNu - scholengroep voor katholiek onderwijs
Beschreibung: Betreft een Europese openbare aanbesteding tot een Raamovereenkomst met drie partijen waar, vanuit een doorlopende behoefte aan schoolmeubilair, jaarlijks de werkelijke afname wordt bepaald per school. Gunning vindt tot 50.000 euro op voorkeur, en vanaf 50.000 euro door middel van minicompetitie plaats. De maximale waarde wordt gesteld op € 4.200.000,- inclusief btw, zijnde ongeveer € 3.475.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 1533250909
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De overkoepelende functionele scope bestaat uit de levering van meubels die gebruikt worden in bassischolen voor kinderen van 4 tot 12 jaar, bestaande uit tafels, stoelen, kasten, leerkrachtbureaus, leerkrachtstoelen, wandkasten, boekenrekken en alle andere meubels die bijdragen aan een functionele en prettige leeromgeving. De maximale waarde wordt gesteld op € 4.200.000,- inclusief btw, zijnde ongeveer € 3.475.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen