2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vidaus patalpų ir lauko teritorijos valymo ir priežiūros paslaugos (SSC "Aukštaitija")
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti nuolatinės vidaus patalpų valymo, higienos palaikymo, dezinfekcijos, higienos priemonių tiekimo bei lauko teritorijos priežiūros paslaugas, įskaitant visų paslaugoms teikti reikalingų darbo išteklių, profesionalios valymo technikos, įrangos, inventoriaus, valymo, dezinfekavimo ir higienos priemonių užtikrinimą. Paslaugų teikimo vieta – A. Jakšto g. 1, Panevėžyje
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0