See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wymiana urządzeń klimatyzacji precyzyjnej w Budynku Technicznym Centrum Informatyki Resortu Finansów w Radomiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. sporządzenie Projektu technicznego; 2. demontaż Urządzeń klimatyzacji precyzyjnej obecnie pracujących w Budynku Technicznym Centrum Informatyki Resortu Finansów, określonych w rozdz. IV OPZ oraz ich utylizacja; 3. dostawa, montaż, uruchomienie Sprzętu oraz wykonanie testów dotyczących prawidłowości pracy Sprzętu; 4. sporządzenie Dokumentacji powykonawczej; 5. instruktaż dotyczący obsługi Sprzętu; 6. udzielenie gwarancji na Sprzęt.
Vorherige Bekanntmachung: 615551-2024
Interne Kennung: PN/5/24/GDYP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39717200 Klimageräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1). sporządzenie Projektu technicznego; 2). demontaż Urządzeń klimatyzacji precyzyjnej obecnie pracujących w Budynku Technicznym Centrum Informatyki Resortu Finansów, określonych w rozdz. IV OPZ oraz ich utylizacja; 3). dostawa, montaż, uruchomienie Sprzętu oraz wykonanie testów dotyczących prawidłowości pracy Sprzętu; 4). sporządzenie Dokumentacji powykonawczej; 5). instruktaż dotyczący obsługi Sprzętu; 6). udzielenie gwarancji na Sprzęt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie II i III SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w ramach niniejszego postępowania nie przewiduje prawa opcji.