See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków i żywności specjalnego przeznaczenia medycznego - 5 zadań częściowych
Beschreibung: Zamówienie zostało podzielone na 5 zadań: 1.) zadanie częściowe nr 1 – Dostawa leków - wg załącznika nr 2/1 do SWZ; 2.) zadanie częściowe nr 2 – Dostawa leków - wg załącznika nr 2/2 do SWZ; 3.) zadanie częściowe nr 3 – Dostawa leków - wg załącznika nr 2/3 do SWZ; 4.) zadanie częściowe nr 4 – Dostawa żywności specjalnego przeznaczenia - wg załącznika nr 2/4 do SWZ; 5.) zadanie częściowe nr 5 – Dostawa żywności specjalnego przeznaczenia - wg załącznika nr 2/5 do SWZ;
Vorherige Bekanntmachung: 248782-2026
Interne Kennung: SZOZ/ ZP / 2 /2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie częściowe nr 1 – Dostawa leków
Beschreibung: zadanie częściowe nr 1 – Dostawa leków - wg załącznika nr 2/1 do SWZ
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: zadanie częściowe nr 2 – Dostawa leków
Beschreibung: zadanie częściowe nr 2 – Dostawa leków - wg załącznika nr 2/2 do SWZ;
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: zadanie częściowe nr 3 – Dostawa leków
Beschreibung: zadanie częściowe nr 3 – Dostawa leków - wg załącznika nr 2/3 do SWZ
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: zadanie częściowe nr 4 – Dostawa żywności specjalnego przeznaczenia
Beschreibung: zadanie częściowe nr 4 – Dostawa żywności specjalnego przeznaczenia - wg załącznika nr 2/4 do SWZ;
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: zadanie częściowe nr 5 – Dostawa żywności specjalnego przeznaczenia
Beschreibung: zadanie częściowe nr 5 – Dostawa żywności specjalnego przeznaczenia - wg załącznika nr 2/5 do SWZ;
Interne Kennung: 5