See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SERWISOWANIE STACJI HYDROLOKACYJNYCH SHL-101/TM W LATACH 2026-2028
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest SERWISOWANIE STACJI HYDROLOKACYJNYCH SHL-101/TM W LATACH 2026-2028. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie zawarty w SWZ, która zostanie przekazana wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Vorherige Bekanntmachung: 274971-2026
Interne Kennung: 51/KPW/BP/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest SERWISOWANIE STACJI HYDROLOKACYJNYCH SHL-101/TM W LATACH 2026-2028 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie zawarty w SWZ, która zostanie przekazana wykonawcom zaproszonym do składania ofert.