2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het ophalen van gebonden asbest op de recyclageparken
Beschreibung: De burger brengt zijn gebonden asbest naar de recyclageparken en deponeert het in de, door de opdrachtnemer geplaatste, containers. De opdrachtnemer staat in voor het transport van de met gebonden asbest gevulde containers van de recyclageparken naar de vergunde stortplaats (door de opdrachtnemer te bepalen).
Interne Kennung: GAC_2025_03617
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90650000 Asbestbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: GAC_2025_03617
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90650000 Asbestos removal services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1