602185-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Steuerung oder Eindämmung von Grundwasserverschmutzung – SEZ - Monitoring znečištění podzemních a povrchových vod v areálu Litvínov, ORLEN Unipetrol a.s.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSEZ - Monitoring znečištění podzemních a povrchových vod v areálu Litvínov, ORLEN Unipetrol a.s.
BeschreibungPředmětem plnění je provádění monitoringu znečištění podzemních a povrchových vod v areálu Litvínov, ORLEN Unipetrol a.s. a to včetně odstraňování ojedinělých výskytů fáze z monitorovacích vrtů, údržby objetů monitoringu, likvidace a náhrady vrtů (popř. hloubení nových vrtů) monitoringu a dokumentace případných průzkumných prací. Cílem prací/provádění monitoringu a údržby objetů monitoringu je naplnění podmínek rozhodnutí ČIŽP OI Ústí nad Labem č. j. ČIŽP/44/2019/1057 ze dne 6.2.2019 a rozhodnutí pro blok 32 (bývalá výrobna fenolů) č. j.: ČIŽP/44/2020/195, ze dne 7.1.2020. Práce budou prováděny dle schváleného realizačního projektu, který bude zahrnovat podrobnou metodiku vzorkovacích a laboratorních prací a terénních měření včetně specifikace použitých měřících přístrojů. Podrobně budou popsány i projektované vrtné práce.
Interne KennungMF-31656/2026/6602
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90733700 Steuerung oder Eindämmung von Grundwasserverschmutzung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz, 45121000 Versuchsbohrungen, 45120000 Versuchs- und Aufschlussbohrungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVšechny vyhrazené změny jsou uvedeny v závazném návrhu smlouvy, který je nedílnou součástí zadávací dokumentace