2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 1 szt. średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x2.
Beschreibung: Pojazd musi spełniać wymagania określone w: - ustawie Prawo o ruchu drogowym, wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy, - rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu zasad bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania, - rozporządzeniu Spraw Wewnętrznych i Administracji, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie pojazdów specjalnych i używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Krajowej Administracji Skarbowej, Służby Więziennej i straży pożarnej Pojazd musi posiadać ważne świadectwo dopuszczenia do użytkowania w ochronie przeciwpożarowej na terenie Polski wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania. Podwozie rok produkcji - 2026 Nadwozie rok produkcji - 2026 Pojazd fabrycznie nowy z silnikiem o mocy nie mniejszej niż 240 kW. Układ jezdny 4x2. Pojazd wyposażony w automatyczną skrzynię biegów z przekładnią hydrokinetyczną z możliwością ręcznej zmiany biegów. Maksymalna wysokość całkowita pojazdu nie może przekroczyć 3050 mm. Kolor pojazdu: - nadwozie samochodu – RAL 3000, - żaluzje skrytek w kolorze grafitowym, - błotniki i zderzaki – białe.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen, 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144200 Vehicles for the emergency services
Additional classification (cpv): 34114110 Rescue vehicles, 34114000 Specialist vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001