See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów ortopedycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa inplantów ortopedycznych do wykonywania szerokiego zabiegów z zakresu chirurgii urazowej w Klinice Ortopedii Traumatologii i Chirurgii Ręki.
Vorherige Bekanntmachung: 505476-2026
Interne Kennung: 108/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Implanty do chirurgii artroskopowej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz oferty
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Implanty do protezoplastyki stawu kolanowego pierwotne i rewizyjne
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Implanty do protezoplastyki stawu biodrowego pierwotne i rewizyjne
Interne Kennung: Część nr 3