See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż i dostawa przez wykonawcę/wykonawców 31 szt. dyspozycyjnych, operacyjnych i dodatkowych samochodów użytkowych dla Lotniska Chopina w Warszawie i Lotniska Zielona Góra-Babimost
Beschreibung: Sprzedaż i dostawa przez wykonawcę/wykonawców 31 szt. dyspozycyjnych, operacyjnych i dodatkowych samochodów użytkowych dla Lotniska Chopina w Warszawie i Lotniska Zielona Góra-Babimost
Interne Kennung: 98/PN/ZP/TL/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114400 Kleinbusse, 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Kombivany (numer specyfikacji: 1)
Beschreibung: Sprzedaż i dostawa kombivanów - 3 szt. opisanych w specyfikacji nr 1
Interne Kennung: Część nr 1: Kombivany (numer specyfikacji: 1)
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Kombivany (numer specyfikacji: 2)
Beschreibung: Sprzedaż i dostawa kombivanów - 3 szt. opisanych w specyfikacji nr 2
Interne Kennung: Część nr 2: Kombivany (numer specyfikacji: 2)
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: Minibusy (numer specyfikacji: 3 i 4)
Beschreibung: Sprzedaż i dostawa minibusów - 5 szt., w tym 3 szt. opisanych w specyfikacji nr 3 i 2 szt. opisanych w specyfikacji nr 4
Interne Kennung: Część nr 3: Minibusy (numer specyfikacji: 3 i 4)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114400 Kleinbusse
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: Dostawcze 1 (numer specyfikacji: 5)
Beschreibung: Sprzedaż i dostawa dostawczych 1 - 2 szt. opisanych w specyfikacji nr 5
Interne Kennung: Część nr 4: Dostawcze 1 (numer specyfikacji: 5)
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5: Dostawcze 2 (numer specyfikacji: 6)
Beschreibung: Sprzedaż i dostawa dostawczych 2 - 8 szt. opisanych w specyfikacji nr 6
Interne Kennung: Część nr 5: Dostawcze 2 (numer specyfikacji: 6)
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6: Dostawcze 3 (numer specyfikacji: 8)
Beschreibung: Sprzedaż i dostawa dostawczych 3 - 1 szt. opisanej w specyfikacji nr 8
Interne Kennung: Część nr 6: Dostawcze 3 (numer specyfikacji: 8)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7: Klasy Pick-up elektryczny (numer specyfikacji: 13)
Beschreibung: Sprzedaż i dostawa klasy Pick-up elektryczny - 2 szt. opisanych w specyfikacji nr 13
Interne Kennung: Część nr 7: Klasy Pick-up elektryczny (numer specyfikacji: 13)
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8: Dostawcze 4 (numer specyfikacji: 7)
Beschreibung: Sprzedaż i dostawa dostawczych 4 - 2 szt. opisanych w specyfikacji nr 7
Interne Kennung: Część nr 8: Dostawcze 4 (numer specyfikacji: 7)
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9: Dostawcze 5 (numer specyfikacji: 11)
Beschreibung: Sprzedaż i dostawa dostawczych 5 - 1 szt. opisanej w specyfikacji nr 11
Interne Kennung: Część nr 9: Dostawcze 5 (numer specyfikacji: 11)
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10: Dostawcze 6 (numer specyfikacji: 9)
Beschreibung: Sprzedaż i dostawa dostawczych 6 - 1 szt. opisanej w specyfikacji nr 9
Interne Kennung: Część nr 10: Dostawcze 6 (numer specyfikacji: 9)
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11: Dostawcze 7 (numer specyfikacji: 10)
Beschreibung: Sprzedaż i dostawa dostawczych 7 - 2 szt. opisanych w specyfikacji nr 10
Interne Kennung: Część nr 11: Dostawcze 7 (numer specyfikacji: 10)
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12: Dostawcze 8 (numer specyfikacji: 12)
Beschreibung: Sprzedaż i dostawa dostawczych 8 - 1 szt. opisanej w specyfikacji nr 12
Interne Kennung: Część nr 12: Dostawcze 8 (numer specyfikacji: 12)