60221-2026 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w Leźnicy Wielkiej - Osiedle
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZagospodarowanie przestrzeni publicznej w Leźnicy Wielkiej - Osiedle
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie przestrzeni publicznej w Leźnicy Wielkiej – Osiedle polegające na zrewitalizowaniu IV stref Osiedla. Przedmiot zamówienia ma być realizowany w formule ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ. Zakres robót obejmuje realizację m.in.: 1.1 Strefa I - Plac z fontanną 1.2 Strefa II – Park sensoryczny z placem zabaw 1.3 Strefa III – Deptak 1.4 Strefa IV strefa – Osiedle Więcej szczegółów zwiera załącznik nr 12 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia – PROGRAM FUNKCJONALNO – UŻYTKOWY dalej PFU. Przedmiot zamówienia musi być wykonany zgodnie z dokumentacją techniczną , pozwoleniem na budowę, SWZ oraz ofertą Wykonawcy, a także zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami oraz na ustalonych projektowych warunkach umowy stanowiącą załącznik nr 5 do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45233161 Bau von Fußwegen, 45400000 Baufertigstellung, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 71222000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Freianlagen, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45212140 Freizeiteinrichtung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenBRAK