2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usługi publicznej chmury obliczeniowej na potrzeby obsługi serwisu VOD TVP na okres 12 miesięcy z opcją przedłużenia do 36 miesięcy wraz z wdrożeniem zapasowego serwisu transmisji live.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi publicznej chmury obliczeniowej na potrzeby obsługi serwisu VOD TVP na okres 12 miesięcy z opcja przedłużenia do 36 miesięcy wraz z wdrożeniem zapasowego serwisu transmisji live. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/TITT/34/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72317000 Datenspeicherung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72320000 Datenbankdienste, 72310000 Datenverarbeitung, 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste, 72300000 Datendienste, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi publicznej chmury obliczeniowej na potrzeby obsługi serwisu VOD TVP na okres 12 miesięcy z opcją przedłużenia do 36 miesięcy wraz z wdrożeniem zapasowego serwisu transmisji live. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 72300000 Datendienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72320000 Datenbankdienste, 72310000 Datenverarbeitung, 72317000 Datenspeicherung, 72313000 Datenerfassung, 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie uprawnienie do zastosowania prawa opcji, polegającej na możliwości wydłużenia o maksymalnie 24 miesiące okresu realizacji przedmiotu zamówienia na warunkach i zasadach określonych w paragrafie 1 ust. 6-13 Wzoru umowy, stanowiącego Załącznik nr 3 do SWZ. 2. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, usługa będzie świadczona maksymalnie przez okres 36 miesięcy.