602248-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Verpflegungsdienste – Zabezpečenie stravovania zamestnancov STVR prostredníctvom elektronických stravovacích kariet
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabezpečenie stravovania zamestnancov STVR prostredníctvom elektronických stravovacích kariet
Beschreibung: Predmetom zákazky je zabezpečenie stravovania zamestnancov verejného obstarávateľa formou stravných poukážok v elektronickej podobe, v súlade s ustanovením § 152 zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonník práce v platnom znení a so zákonom č. 87/2009 Z. z., ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 377/2004 Z. z. o ochrane nefajčiarov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, v zariadeniach partnerov uchádzača, v ktorých sú poskytované teplé hlavné jedlá alebo v ktorých sa predáva potravinový tovar, prostredníctvom stravných poukážok v elektronickej podobe.
Interne Kennung: 000019/250000/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237131 Elektronische Karten
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 000019/250000/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 55520000 Catering services
Additional classification (cpv): 30237131 Electronic cards
5. Lot
Lot: LOT-0001