602251-2025 - Wettbewerb
Polen – Tragbare Computer – ZAKUP SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO Z WYPOSAŻENIEM I OPROGRAMOWANIEM SYSTEMOWYM ORAZ UDZIELENIE GWARANCJI JAKOŚCI
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAKUP SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO Z WYPOSAŻENIEM I OPROGRAMOWANIEM SYSTEMOWYM ORAZ UDZIELENIE GWARANCJI JAKOŚCI
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego z wyposażeniem i oprogramowaniem systemowym oraz udzielenie gwarancji jakości. 2. Szczegółowy opis i zakres Przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”), opisany został w Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach przedstawionych w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”) stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ. 4. Zamawiający, na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, przewiduje zastosowanie prawa opcji (zamówienie niegwarantowane), wyrażonego ilościowo polegającego na dostawie (nowego) sprzętu komputerowego z wyposażeniem i oprogramowaniem systemowym oraz udzielenie gwarancji jakości, w ilości i cechach opisanych w OPZ. Zakres prawa opcji został szczegółowo opisany w OPZ stanowiącym Załącznik nr 1 a także w § 1a PPU stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung13.2025.ZAM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30237200 Computerzubehör
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający, na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, przewiduje zastosowanie prawa opcji (zamówienie niegwarantowane), wyrażonego ilościowo polegającego na dostawie (nowego) sprzętu komputerowego z wyposażeniem i oprogramowaniem systemowym oraz udzielenie gwarancji jakości, w ilości i cechach opisanych w OPZ. Zakres prawa opcji został szczegółowo opisany w OPZ stanowiącym Załącznik nr 1 a także w § 1a PPU stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.