2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme en koude drankenvoorziening
Beschreibung: De gemeente Apeldoorn heeft als doel om via een Europese openbare aanbestedingsprocedure, overeenkomstig de Aanbestedingswet 2012, te komen tot een overeenkomst met één opdrachtnemer per perceel voor de warme en koude drankenvoorziening op haar gemeentelijke locaties. Deze aanbesteding richt zich op het realiseren van een toekomstbestendige, duurzame en gebruiksvriendelijke drankvoorziening voor medewerkers en bezoekers van de gemeente Apeldoorn. De aanbesteding kent 2 percelen: 1. Gemeentelijke werklocaties 2. Gemeentelijke opvang locaties Oekraïne (GOO). De opdrachtwaarde over de totale looptijd van de raamovereenkomst wordt gemaximeerd op 150% van het bedrag zoals hierboven vermeld bij ‘Omvang opdracht’. Dit leidt tot een maximale opdrachtwaarde excl. btw van deze aanbesteding voor perceel 1 € 3.356.930,19 en voor perceel 2: € 2.040.000,-.
Interne Kennung: 5692659
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding vindt plaats conform de “Europese openbare procedure” als bedoeld in de Aanbestedingswet 2012. Gunning vindt plaats op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding. Meer informatie leest u in het Beschrijvend Document.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 55400000 Servieren von Getränken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 gemeentelijke werklocaties
Beschreibung: De gemeente Apeldoorn telt ongeveer 2.000 medewerkers, verspreid over meerdere locaties, waarbij op de volgende locaties de warme en koude drankenvoorziening georganiseerd is: • Het stadhuis en de naastgelegen Toren en oude Raadhuis • Werkgebouw Zuid • Gemeentewerf Noord • Twee begraafplaatsen • 5 CMO-locaties (Centrum voor Maatschappelijke Ondersteuning) o Waarvan 4 met het CJG er in gevestigd (Centrum voor Jeugd en Gezin), waar een aparte automaat staat. o Waarvan 1 met ontmoetingsplek voor burgers, waar filterkoffie wordt aangeboden. • 3 Oekraïne opvanglocaties. Hier staan 3 Jura machines die gekocht zijn. Bestellingen verlopen via de webshop en schoonmaak doen de collega’s op locatie zelf. • Het energiepunt aan de Paslaan 1 • Praktijkcentrum bomen aan de Asselsestraat 328B • Een locatie van handhaving aan de sleutelbloemstraat 14.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente is voornemens een raamovereenkomst af te sluiten, voor de initiële duur van vijf (5) jaar met de mogelijkheid deze maximaal drie (3) keer met één (1) jaar te verlengen.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 GOO-locaties
Beschreibung: De gemeente Apeldoorn heeft ook de verantwoordelijkheid voor de opvang van ongeveer 1200 Oekrainse vluchtelingen. Op dit moment zijn deze verdeeld over 3 locaties waarvan 1 locatie nog dit jaar gaat sluiten. De locaties die over blijven zijn: • Christiaan Geurtsweg 10. Hier verblijven op ongeveer 1000 mensen bestaande uit mannen, vrouwen en kinderen. • Deventerstraat nummer 184. Hier verblijven op ongeveer 250 mensen bestaande uit mannen, vrouwen en kinderen. De huidige situatie is dat er op dit moment geen koffie en thee aangeboden wordt aan de Oekraïense vluchtelingen door de gemeente op de locaties. De gemeente wil op twee locaties de bewoners van deze locaties van koffie en thee voorzien. De machines die hier geplaatst worden, moeten enkel koffie en heet water leveren. Verder geen andere producten zoals melk, suiker, thee etc. De bewoners zorgen zelf voor een kopje en eventuele bijproducten als suiker, melk en thee. Belangrijk bij deze automaten is dat ze vandalismebestendig zijn.
Interne Kennung: 2