See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor expertisediensten inzake evaluatie.
Beschreibung: Raamovereenkomst voor expertisediensten inzake evaluatie.
Interne Kennung: BXL-15924
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PERCEEL 1: Evaluatiestudies en evaluaties van projectportfolio’s
Beschreibung: PERCEEL 1: Evaluatiestudies en evaluaties van projectportfolio’s
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71621000 Technische Analysen oder Beratung
Los: LOT-0002
Titel: PERCEEL 2: Evaluaties van individuele projecten
Beschreibung: PERCEEL 2: Evaluaties van individuele projecten
Interne Kennung: 2