2. Verfahren
Verfahren
Titel: Diatermiutrustning och förbrukning del 2
Beschreibung: Avbrutna produktområden från den ursprungliga upphandlingen
Interne Kennung: 2026-346
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GENERELL DEL
Beschreibung: Avbrutna produktområden från huvudupphandlingen inom diatermi
Interne Kennung: 1953171-0
Los: LOT-0002
Titel: Anbudsområde 5 - Diatermihandtag reglerbar energi
Beschreibung: Avbrutna produktområden från huvudupphandlingen avseende diatermi
Interne Kennung: 1953279-1
Los: LOT-0003
Titel: Anbudsområde 5.1 - Diatermi rökutsugsskida
Interne Kennung: 1953280-2
Los: LOT-0004
Titel: Anbudsområde 6 - Diatermihandtag med integrerat rökutsug
Interne Kennung: 1953281-3
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 2026-346
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1953171-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 1953279-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 1953280-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 1953281-3