602267-2026 - Ergebnis
Ungarn – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen – Biogáz üzem tervezése TRV Zrt. szolnoki szv.telep
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Biogáz üzem tervezése TRV Zrt. szolnoki szv.telep
Beschreibung: Tervezési szerződés a TRV Zrt. szolnoki szennyvíztisztító telep biogáz vonal létesítésére a műszaki leírásban részletezettek szerint. A szennyvíztisztító telep lakosegyenértéke: 88.010 LE A tervezési feladatok: • földhivatali digitális alaptérkép beszerzése • részletes geodéziai felmérés készítése • talajmechanikai szakvélemény, illetve geotechnikai tervezési beszámoló készítése a szükséges talajmechanikai vizsgálatok elvégzésével EUROCODE 7 alapján javasolt és szükséges laboratóriumi és in-situ vizsgálatok (CPT) a kiviteli tervek szakszerű elkészítéséhez • a szükség szerinti vízjogi létesítési engedélyezés, sajátos ipari létesítmény, építési engedélyezési tervdokumentációk, illetve egyéb a biogáz üzem működéséhez esetlegesen szükséges engedélyezési dokumentációk, áramszolgáltatói műszaki gazdasági tájékoztató és csatlakozási tervek összeállítása (áramszolgáltatóval való egyeztetés a kitáplálásos illetve vagy vissz-watt védett rendszer szükségességéről), elkészítése a rendeletek, hatósági előírások, szolgáltató előírások alapján • a szükséges engedélyeztetési eljárások lefolytatása, beszerzése a megrendelő képviselete az engedélyezési eljárások során • környezetvédelmi engedély beszerzése 314/2005. (XII. 25.) Korm. rendelet szerint • kiviteli tervdokumentáció készítése a 322/2015. (X.30.) Korm. rendelet 1. sz. melléklete valamint a 235/2024. (VIII. 8.) Korm. rendelet 13. § (1) bekezdése szerint • kivitelező kiválasztási eljárás lebonyolításához szükséges dokumentáció összeállítása • a beruházás végéig rendelkezésre állás A részletes feltételeket az további közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. AK a Kbt. 65. § (10) bek. alapján alapvető fontosságúnak tekinti a következő generáltervezői feladatokat, és ennek megfelelően előírja, hogy azokat maga az Ajánlattevő vagy - közös ajánlattétel esetén – az Ajánlattevők egyike végezze el, így az e feladatokra vonatkozó alkalmassági követelmények igazolásához az ajánlattevő(k) nem támaszkodhat(nak) más szervezet vagy személy kapacitására, és a teljesítés során e feladatokat nem végezheti alvállalkozó. Közös ajánlattétel esetén az ajánlatban meg kell jelölni, hogy a közös AT-k közül melyik fogja az előírt feladatokat elvégezni. A generáltervezői feladatok: o Tervezési folyamat koordinálása: A szakági tervezők munkájának összehangolása összefogása, a tervdokumentáció szakmai egységének biztosítása. o Szakmai felelősség: Felel azért, hogy a teljes műszaki dokumentáció megfeleljen a jogszabályoknak, szabványoknak, a helyi építési szabályzatnak (HÉSZ), valamint az építtető/megrendelő megbízásának. o Tervdokumentáció teljessége: Felelős azért, hogy a engedélyezési tervek és a kiviteli tervek a kivitelezéshez szükséges minden részletre kiterjedjenek, és a szakági tervek illeszkedjenek egymáshoz. o Kapcsolattartás: A generáltervező vagy megbízottja tartja a kapcsolatot az építtetővel, a hatóságokkal, megrendelővel a tervezési szakaszban. o Szabályi megfelelőség: A tervezési feladat ellátás során a kamara által előírt szakmai szabályok és etikai kódex betartása.
Vorherige Bekanntmachung: 526738-2026
Interne Kennung: EKR001399862026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR001399862026/1