2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gym- en zwemvervoer
Beschreibung: Het gym- en zwemvervoer betreft het vervoer van leerlingen binnen de gemeente Smallingerland van school naar het zwembad of de gymzaal en weer terug. 15000000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie offerteaanvraag