See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy jednorazowego sprzętu medycznego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy jednorazowego sprzętu medycznego. Zamówienie obejmuje 5 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ i jej załącznikach.
Vorherige Bekanntmachung: 469111-2026
Interne Kennung: LM.261.28.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33100000 Medizinische Geräte, 33141220 Kanülen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation, 33141200 Katheter, 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung, 33141323 Biopsienadeln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy sterylnych worków do dobowej zbiórki moczu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: LM.261.28.1.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy igieł do biopsji szpiku kostnego mostka i talerza biodrowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: LM.261.28.2.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141323 Biopsienadeln, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy bezpiecznych kaniul żylnych bez portu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: LM.261.28.3.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141220 Kanülen, 33141200 Katheter
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy układów oddechowych do resuscytacji kompatybilnych z posiadanymi przez Zamawiającego urządzeniami do wysokoprzepływowej terapii tlenowej AIRVO. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: LM.261.28.4.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation, 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy czujników pomiarowych śródmiąższowych ICP. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: LM.261.28.5.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33100000 Medizinische Geräte