2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstverlening Integrale beroepsvaardigheidstrainingen- en opleidingen (IBTO) t.b.v. Defensie Bewakings- en Beveiligingsorganisatie (DBBO)
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op het verzorgen van: 1. retentie trainingen om de bevoegdheid voor het toepassen van geweld en het dragen van geweldsmiddelen binnen de Defensie Bewakings- en Beveiligingsorganisatie (DBBO) te continueren; 2. het opleiden van nieuwe medewerkers van de Defensie Bewakings- en Beveiligingsorganisatie (DBBO) in het geweldgebruik en de daarvoor gestelde wettelijke kaders. De omvang van de opdracht is opgenomen in de aanbestedingsstukken.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De SAS procedure kenmerkt zich door een verlicht regime binnen de Aanbestedingswet 2012 (AW)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80550000 Sicherheitsausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80600000 Schulung für Verteidigungsgüter und Sicherheitsausrüstung, 80620000 Schulung und Simulation für Feuerwaffen und Munition
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 73 067 Stunden
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van vier (4) jaar en kan na twee (2) jaar, met in achtneming van een opzegtermijn van minimaal zes (6) maanden, kosteloos door Opdrachtgever worden beëindigd.
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 80550000 Servicios de formación en materia de seguridad
Clasificación adicional (cpv): 80600000 Servicios de formación en materia de equipos de defensa y seguridad, 80620000 Formación y simulación en materia de armas de fuego y munición
5. Lote
Lote: LOT-0000
Cantidad: 73 067 horas
Opciones: