2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ramienia robotycznego zintegrowanego z sensorem siły i dedykowanym chwytakiem dwupalcowym dla WI - KC-DE-zp.25.395.2026
Beschreibung: Dostawa ramienia robotycznego zintegrowanego z sensorem siły i dedykowanym chwytakiem dwupalcowym dla WI - KC-DE-zp.25.395.2026 – opis zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1. SWZ
Interne Kennung: KC-DE-zp.25.395.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa ramienia robotycznego zintegrowanego z sensorem siły i dedykowanym chwytakiem dwupalcowym dla WI - KC-DE-zp.25.395.2026 - opis zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ