602290-2026 - Ergebnis
Tschechien – Tests und Analysen bezüglich Zusammensetzung und Reinheit – Analýzy vzorků pevných matric z roku 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAnalýzy vzorků pevných matric z roku 2026
BeschreibungZadávací řízení je realizováno za účelem uzavření smlouvy mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem, jejímž předmětem je provádění analýz vzorků pevných matric odebraných a dodaných zadavatelem v roce 2026. Podrobná specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je obsažena přímo v ZD a v přílohách.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71610000 Tests und Analysen bezüglich Zusammensetzung und Reinheit
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungAnalýzy vzorků pevných matric z roku 2026