6023-2024 - Ergebnis
Niederlande – Elektrizität – Elektriciteit
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektriciteit
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van Elektriciteit aan de Opdrachtgever. De Opdrachtgever wenst de Elektriciteit blijvend te vergroenen met Europese wind. Het jaarverbruik is ongeveer 1.200.000 kWh. De opdracht is de levering van Elektriciteit voor 4 jaar met optie tot verlenging naar zes jaar.
Interne Kennung: 2023-404
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: zie bestek ca. 1.200.000 kWh per jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -