2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup w formie leasingu systemu do bezwykopowej renowacji i naprawy sieci oraz przyłączy kanalizacyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego, kompletnego i w pełni sprawnego systemu do bezwykopowej renowacji i naprawy sieci oraz przyłączy kanalizacyjnych, zgodnie z wymaganiami technicznymi określonymi przez Zamawiającego. Pozostałe szczegóły określono w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42997000 Rohrleitungs-Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego, kompletnego i w pełni sprawnego systemu do bezwykopowej renowacji i naprawy sieci oraz przyłączy kanalizacyjnych, zgodnie z wymaganiami technicznymi określonymi przez Zamawiającego. Pozostałe szczegóły określono w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ)