See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Būvdarbi divos objektos: Būvdarbi Nr.1 “Transporta noliktavu zonas izbūve (BP-8) (5 kārtas)”, Būvdarbi Nr.2 “Labklājības un apsaimniekošanas zonas ēku izbūve un teritorijas labiekārtojums (BP-14) (7 kārtas)” (drošības krīzes apstākļos)
Beschreibung: Būvdarbi divos objektos: Būvdarbi Nr.1 “Transporta noliktavu zonas izbūve (BP-8) (5 kārtas)”, Būvdarbi Nr.2 “Labklājības un apsaimniekošanas zonas ēku izbūve un teritorijas labiekārtojums (BP-14) (7 kārtas)” (drošības krīzes apstākļos)
Interne Kennung: VAMOIC 2026/49
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000