2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy materiałów medycznych zużywalnych i drobnego sprzętu medycznego dla jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przez okres 24 miesięcy.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy materiałów medycznych zużywalnych i drobnego sprzętu medycznego dla jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przez okres 24 miesięcy.
Interne Kennung: RZP/PN/30/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: ogłoszenie wstępne
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser, 33141420 Operationshandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Materiały zużywalne medyczne
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Wymazówki
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: System do pobierania krwi metodą próżniową oraz aspiracyjno-próżniową wraz akcesoriami
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Rękawice chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Haupteinstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Materiały medyczne do zabezpieczania ran
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial