602322-2025 - Wettbewerb
Polen – Kartoffeln und Kartoffelerzeugnisse/Erdäpfel und Erdäpfelerzeugnisse – Dostawa ziemniaków obieranych sterylizowanych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa ziemniaków obieranych sterylizowanych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa ziemniaków obieranych sterylizowanych w ilościach określonych w załączniku nr 2 do SWZ. Zamówienie zostało podzielone na 7 zadań wedle regionów opisanych w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe wymagania względem przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 4 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung136/2025/D
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15310000 Kartoffeln und Kartoffelerzeugnisse/Erdäpfel und Erdäpfelerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 – ziemniaki obierane sterylizowane
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ziemniaków obieranych sterylizowanych. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 4 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia)
Interne KennungZadanie nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie określonym w dokumentach zamówienia tj. w załączniku nr 2 do SWZ. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane po cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego na zasadach określonych w załączniku nr 3 do SWZ. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 – ziemniaki obierane sterylizowane
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 – ziemniaki obierane sterylizowane
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 – ziemniaki obierane sterylizowane
Interne KennungZadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5 – ziemniaki obierane sterylizowane
Interne KennungZadanie nr 5
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6 – ziemniaki obierane sterylizowane
Interne KennungZadanie nr 6
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7 – ziemniaki obierane sterylizowane
Interne KennungZadanie nr 7