2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud natuur, terreinen en infrastructuur
Beschreibung: Deze Europese aanbesteding heeft betrekking op het planmatig en projectmatig onderhoud van natuur, terreinen en bijbehorende infrastructuur binnen de door Dunea beheerde gebieden. De opdracht omvat werkzaamheden in de duingebieden, natuurterreinen en productielocaties van Dunea, met als doel de instandhouding van natuurwaarden, recreatieve voorzieningen en een veilige leefomgeving te waarborgen. De werkzaamheden variëren van regulier onderhoud tot specialistische natuurbeheermaatregelen en projecten. Daarnaast omvat de opdracht onder meer bosbeheer, maaiwerkzaamheden, bestrijding van invasieve exoten, afrasteringen, recreatieve voorzieningen en terreinonderhoud op productielocaties. Dunea zoekt hiervoor professionele partners die beschikken over de benodigde kennis, capaciteit en expertise om deze werkzaamheden duurzaam en veilig uit te voeren. Met deze aanbesteding beoogt Dunea de continuïteit, kwaliteit en beheersbaarheid van het onderhoud voor de komende jaren te borgen en de afhankelijkheid van een beperkt aantal marktpartijen te verminderen. Duurzaamheid, samenwerking, veiligheid en kwaliteit vormen daarbij belangrijke uitgangspunten. De opdracht wordt in meerdere percelen aanbesteed, zodat gespecialiseerde marktpartijen kunnen inschrijven op het deel van de werkzaamheden dat het beste aansluit bij hun expertise. Inschrijvers worden uitgenodigd om aan te tonen hoe zij bijdragen aan een toekomstbestendig beheer van de natuur- en terreinwaarden binnen het werkgebied van Dunea.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Natuur en Terreinen Gebied Noord
Beschreibung: Dit perceel omvat het planmatig en projectmatig uitvoeren van natuur- en terreinonderhoud in Gebied Noord van het beheersgebied van Dunea. Het gebied bestaat uit de duingebieden Berkheide en Meijendel en de bijbehorende en aangrenzende terreinlocaties, waaronder locatie Zeeweg, Hillegom, Lisse en Noordwijk. De werkzaamheden vinden hoofdzakelijk plaats in Natura2000-gebieden en omvatten onder meer maaibeheer, bosarbeid, bestrijding van invasieve exoten, onderhoud van de bestrating op de terreinen, afrasteringswerkzaamheden en het uitvoeren van maatregelen gericht op instandhouding en verbetering van habitattypen. Tevens vallen calamiteitenwerkzaamheden, zoals stormschadeherstel en het onderhoud van faunavoorzieningen, binnen dit perceel.
Los: LOT-0002
Titel: Natuur en Terreinen Gebied Zuid
Beschreibung: Dit perceel betreft het uitvoeren van natuur- en terreinonderhoud in Gebied Zuid van het beheersgebied van Dunea. Het gebied omvat de duingebieden Solleveld en Trekvliet, inclusief de daarbij behorende en door Dunea beheerde terreinen. In de basis is de opdracht van perceel 2 gelijk aan perceel 1 alleen vindt het plaats in het zuidelijke deel van het duingebied en zijn er in het beeld en frequentiebestek afwijkende aantallen.
Los: LOT-0003
Titel: Wegen en Paden
Beschreibung: Dit perceel heeft betrekking op het onderhoud, herstel en het verhelpen van calamiteiten aan bestrating en infrastructurele voorzieningen binnen de door Dunea beheerde duingebieden (niet op de terreinen). Het betreft onder meer wegen, paden en recreatieve infrastructuur, inclusief objecten zoals afsluitpalen, wild- en veeroosters, straatkolken en voorzieningen voor hemelwaterafvoer. De werkzaamheden vinden plaats binnen zowel Gebied Noord als Gebied Zuid, veelal in een Natura2000-omgeving.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 77300000 Horticultural services
Additional classification (cpv): 45233141 Road-maintenance works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Natuur en Terreinen Gebied Noord
Lot: LOT-0002
Title: Natuur en Terreinen Gebied Zuid
Lot: LOT-0003
Title: Wegen en Paden