2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAW-Raamovereenkomst Onderhoud groenvoorzieningen op terreinen Alblasserwaard 2027 - 2031
Beschreibung: Europees Openbare aanbesteding RAW-Raamovereenkomst Onderhoud groenvoorzieningen op terreinen Alblasserwaard 2027 - 2031 Aanleiding voor deze aanbestedingsprocedure betreft het aflopen van de huidige Overeenkomst voor het groenonderhoud op de WSRL terreinen in de Alblasserwaard. Ook in de toekomst blijft de behoefte aan deze dienstverlening bestaan. Daarom is WSRL voornemens om een nieuwe Overeenkomst af te sluiten door middel van deze aanbestedingsprocedure. De aflopende overeenkomst was in de vorm van een traditioneel RAW-bestek. Waterschap Rivierenland heeft deze contractvorm intern geëvalueerd en vervolgens besloten om nieuwe contracten voor groenonderhoud aan te besteden in de vorm van RAW-Raamovereenkomsten. Waterschap Rivierenland wenst met één Inschrijver een Raamovereenkomst te sluiten. Gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst zullen deelopdrachten worden uitgezet, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Het uit voeren groenonderhoud bestaat globaal uit: groenonderhoud verhardingen (o.a. onkruid vrijmaken, vegen); onderhoud beplantingen (o.a. snoeien, dunnen, knippen); onderhoud grasvegetatie (o.a. maaien, blad ruimen); onderhoud bomen en bomengroepen (o.a. snoeien); ter beschikking stellen van personeel en materieel. Looptijd overeenkomst De RAW-Raamovereenkomst heeft een looptijd van 1 januari 2027 t/m 31 december 2031. De contractduur bedraagt daarmee 5 jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
5. Perceel
Perceel: LOT-0000