See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MDR og IR services til Region Sjælland 2026-2030
Beschreibung: Disse udbudsbetingelser gælder for Region Sjællands udbud i henhold til Afsnit II i Udbudsloven af en rammeaftale vedrørende anskaffelse af MDR (Managed Detection and Response) og IR (Incident Response) Services. Udbuddet gennemføres som et offentligt udbud, hvilket indebærer, at enhver økonomisk aktør kan afgive tilbud.
Interne Kennung: MDR og IR Services 2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Udbud er annulleret
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212732 Entwicklung von Datensicherheitssoftware
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung
5. Los
Los: LOT-0000