See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IZVEDBA UKREPOV PRILAGAJANJA NA PODNEBNE SPREMEMBE NA OBMOČJU NOTRANJSKEGA REGIJSKEGA PARKA
Beschreibung: Predmet naročila je izvedba ukrepov prilagajanj na podnebne spremembe na območju Notranjskega regijskega parka in je podrobneje opredeljena v specifikaciji naročila, ki je sestavni del dokumentacije v zvezi oddajo javnega naročila
Interne Kennung: JN-77715
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Obnova pašnikov
Beschreibung: Predmet naročila je podrobneje opredeljen v specifikaciji naročila, ki je sestavni del dokumentacije v zvezi oddajo javnega naročila.
Interne Kennung: 550257
Los: LOT-0002
Titel: Ureditev mejice in gozdnega roba
Beschreibung: Predmet naročila je podrobneje opredeljena v specifikaciji naročila, ki je sestavni del dokumentacije v zvezi oddajo javnega naročila
Interne Kennung: 550258
Los: LOT-0003
Titel: Ureditev kala v Trstenikih
Beschreibung: Predmet naročila je podrobneje opredeljen v specifikaciji naročila, ki je sestavni del dokumentacije v zvezi oddajo javnega naročila
Interne Kennung: 550259
Los: LOT-0004
Titel: Ureditev kala Slivnica
Interne Kennung: 550260