602369-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen – SERVICII DE ASIGURARE RCA SI CASCO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SERVICII DE ASIGURARE RCA SI CASCO
Beschreibung: Se vor realiza SERVICII DE ASIGURARE RCA SI CASCO Valoarea estimata fara TVA: intre 64.760,51 si 777.125,61 RON Moneda: RON Achizitionarea serviciilor de asigurari (RCA si CASCO) pentru autovehiculele din dotarea Serviciului Judetean de Ambulanta Arges, Valoare estimata totala LOT 1 = intre 11.139,78 si 133.676,90 RON Valoare estimata totala LOT 2 = intre 53.620,73 si 643.448,71 RON Cantitatile minime si maxime aferente acordului cadru pentru fiecare lot in parte sunt conform caietului de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent: Lot 1: Val est= 22.279,57 lei; Lot 2: Val est= 107.241,47 lei Nota: Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/ informatiilor suplimentare cu 8 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. Operatorii economici pot solicita clarificari cu maxim 10 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 7549660_2026_PAAPD1590213
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lot 1
Beschreibung: Asigurari RCA
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Lot 2
Beschreibung: Asigurari CASCO
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen