2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń bezpieczeństwa klasy UTM w wykonaniu przemysłowym wraz z dedykowanym systemem centralnego zarządzania oraz systemem logowania i raportowania.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 10 sztuk urządzeń bezpieczeństwa klasy UTM (Unified Threat Management) w wykonaniu przemysłowym wraz z dedykowanym systemem centralnego zarządzania w postaci maszyny wirtualnej oraz systemem logowania, raportowania i korelacji w postaci maszyny wirtualnej. W zakres zamówienia wchodzi: 1) dostawa 10 fabrycznie nowych urządzeń klasy UTM w wykonaniu przemysłowym; 2) dostawa licencji na system centralnego zarządzania w postaci maszyny wirtualnej obsługujący min. 20 urządzeń; 3) dostawa licencji na system analizy logów, raportowania i korelacji w postaci maszyny wirtualnej; 4) dostawa niezbędnych licencji i subskrypcji bezpieczeństwa na okres 12 miesięcy dla wszystkich dostarczanych urządzeń UTM; spełniających szczegółowe wymagania określone w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: BO/18/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48210000 Vernetzungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa urządzeń bezpieczeństwa klasy UTM w wykonaniu przemysłowym wraz z dedykowanym systemem centralnego zarządzania oraz systemem logowania i raportowania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 10 sztuk urządzeń bezpieczeństwa klasy UTM (Unified Threat Management) w wykonaniu przemysłowym wraz z dedykowanym systemem centralnego zarządzania w postaci maszyny wirtualnej oraz systemem logowania, raportowania i korelacji w postaci maszyny wirtualnej. W zakres zamówienia wchodzi: 1) dostawa 10 fabrycznie nowych urządzeń klasy UTM w wykonaniu przemysłowym; 2) dostawa licencji na system centralnego zarządzania w postaci maszyny wirtualnej obsługujący min. 20 urządzeń; 3) dostawa licencji na system analizy logów, raportowania i korelacji w postaci maszyny wirtualnej; 4) dostawa niezbędnych licencji i subskrypcji bezpieczeństwa na okres 12 miesięcy dla wszystkich dostarczanych urządzeń UTM; spełniających szczegółowe wymagania określone w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 5. Zakres obowiązków Wykonawcy oraz sposób realizacji zamówienia został szczegółowo określony w projektowanych postanowieniach umowy (PPU) – stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ. 6. Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: 1) produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; 2) produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. 7. Niespełnienie wymagania, o którym mowa w pkt 6 ppkt 1) lub 2), skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 odpowiednio pkt 17) lub pkt 19). ustawy Pzp. 8. Przedmiot zamówienia wykonany zostanie w terminie do 40 dni od dnia zawarcia Umowy, jednak nie później niż do dnia 15 grudnia 2026 r., w zależności od tego, który z terminów nastąpi jako pierwszy, z zastrzeżeniem, że dostawy urządzeń UTM wraz z wymaganymi licencjami i subskrypcjami oraz licencji przeznaczonych do uruchomienia w środowisku wirtualnym, wykonane zostaną nie później niż do dnia 4 grudnia 2026 r.