2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przewozów pasażerskich na podstawie stawki kilometrowej w ramach obsługi na linii komunikacyjnej o charakterze użyteczności publicznej Dębno – Myślibórz.
Beschreibung: Publiczny transport zbiorowy (autobusowy) w zakresie gminnych przewozów pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej w transporcie zbiorowym na linii Dębno-Dolsk-Różańsko-Myślibórz (tam i z powrotem; w wymiarze mniejszym niż 50 000 km).
Interne Kennung: GK.7240.2026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)