See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komunalinių atliekų presavimo Biržų perkrovimo stotyje
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti atliekų presavimo Biržų atliekų perkrovimo stotyje paslaugas. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede „Techninė specifikacija“.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0